Калій йодид 125 у таблетках для дорослих та дітей з ядерним випромінюванням

Калій йодид 125 у таблетках для дорослих та дітей з ядерним випромінюванням

Калій йодид 125 у таблетках для дорослих та дітей з ядерним випромінюванням від компанії Матеріали - фото 1
45 ₴ 450 ₴
-90%
від 10 шт. 225 ₴/шт.
від 100 шт. 215 ₴/шт.
В наявності

Доставка

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Приватбанк»
 Оплата під час самовивезення по м. киев (Готівкою)
 Післяплата

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Матеріали» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Калію Йодид - препарат №1

Офіційно рекомендовано МОЗ України для профілактики захворювань щитоподібної залози та інших життєво важливих органів під час випромінювання від ядерного вибуху та ядерно-технічної аварії на АЕС.

Склад

 • Potassium iodide;
 • 1 таблетка містить калію йодиду 125 мг (0,125 г);
 • допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, кальцію гідрофосфат дигідрат, магнію стеарат, стеаринова кислота, кремнію діоксид колоїдний безводний, натрію тіосульфат.

Протипоказання

 • індивідуальна підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу;
 • гіпокомплементарний уртикарний васкуліт (синдром МакДаффі);
 • виражений гіпертиреоз;
 • латентний гіпертиреоз;
 • гіперфункція щитовидної залози;
 • токсична аденома, вузликовий або дифузний токсичний зоб;
 • герпетиформний дерматит (хвороба Дюринга);
 • діти віком до 3 років.

Побічні реакції

З боку шлунково-кишкового тракту - шлунково-кишкові розлади (включаючи нудоту).иПорушення смаку (включаючи металічний присмак).

З боку імунної системит - реакції гіперчутливості, такі як висипання на шкірі, набряк слинних залоз, головний біль та бронхоспазм, що можуть бути легкими або тяжкими та залежати від дози.

З боку ендокринної системи - повідомлялося про гіпертиреоз, йод-індуковані аутоімунні захворювання (типу хвороби Грейвса–Базедова та Хашимото), токсичний вузловий зоб та йод-індуковані гіпотиреоз як побічні ефекти йодотерапії.

Повідомлялося про гіперактивність щитовидної залози, тиреоїдит і збільшення щитовидної залози з розвитком або без розвитку мікседеми.

З боку шкіри та підшкірної клітковини - висип на шкірі.

Тривале застосування може призвести до психічної депресії, нервозності, імпотенції та безсоння.

Спосіб застосування

Після офіційного оповіщення про радіаційну аварію та при загрозі надходження в організм радіоактивного йоду для захисту від опромінення щитовидної залози Калію йодид-125-Дарниця призначати:

 • дорослим та дітям віком від 12 років по 125 мг (1 таблетка) 1 раз на добу;
 • дітям віком від 3 до 12 років по 62,5 мг (1/2 таблетки) 1 раз на добу.

Таблетку або половину таблетки можна приймати після їди, запиваючи невеликою кількістю води. Для дітей таблетку подрібнити і приймати, попередньо розчинивши в невеликій кількості води або молока.

Оптимальний ефект від прийому лікарського засобу Калію йодид-125-Дарниця можливий за умови завчасного (превентивного) прийому препарату за 6 і менше годин до опромінення.

Допустимий період для прийому лікарського засобу становить 24 години до і протягом 6 годин після очікуваного початку впливу опромінення.

Достатньо одноразового прийому лікарського засобу Калію йодид-125-Дарниця. За умови довготривалого чи повторного негативного впливу можливий повторний прийом лікарського засобу. Багаторазове (повторне) застосування Калію йодид-125-Дарниця слід проводити не раніше ніж через 24 години після першого прийому лікарського засобу

Не рекомендовано застосування повторної дози пацієнтам віком від 40 років.

Особливості застосування

Застосування у період вагітності або годування груддю

Лікарський засіб Калію йодид-125-Дарниця проникає у грудне молоко, однак жінкам, які годують груддю корекція дози не потрібна. Таким жінкам лікарський засіб слід приймати для їх власного захисту і для потенційного зниження вмісту радіоактивного йоду в грудному молоці, однак повторне застосування Калію йодид-125-Дарниця не рекомендоване.

Діти

Не рекомендується застосовувати дітям віком до 3 років.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Будь-яких випробувань щодо вивчення впливу на здатність керувати транспортними засобами та іншими механізмами не проводили.

Передозування

При гострій інтоксикації йодом спостерігається рефлекторне блювання, болі у животі, діарея (іноді з кров’ю), забарвлення слизових оболонок у коричневий колір. Може настати дегідратація та шок. Рідко спостерігається стеноз стравоходу. Хронічне передозування призводить до феномена, який називається йодизмом: металічний присмак у роті, набряк і запалення слизових оболонок (риніт, кон’юнктивіт, гастроентерит, бронхіт, бронхоспазм); вугровий висип; дерматит; набряк та болі слинних залоз; геморагії, підвищення температури тіла; дратівливість; головний біль.

При тривалому застосуванні високих доз препарату (понад 300 мкг на добу) можливий розвиток йод-індукованого гіпертиреозу (особливо у пацієнтів літнього віку при наявності вузликового зобу або токсичної аденоми).

При терапії високими дозами йоду (понад 1 мг/добу) в окремих випадках можуть розвинутися зоб і гіпотиреоз.

Лікування. Перша допомога полягає у промиванні шлунка, прийомі активованого вугілля. При застосуванні гемодіалізу можна зменшити рівень йоду у плазмі крові.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

При одночасній високодозній терапії йодом та калійзберігаючими діуретиками можливий розвиток гіперкаліємії, з препаратами літію – розвиток зобу та гіпотиреозу.

За одночасного застосування Калію йодид-125-Дарниця з інгібіторами ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ) може розвинутися гіперкаліємія, серцеві аритмії або зупинка серця. Якщо сумісне застосування зазначених лікарських засобів вважається доцільним, то рекомендується регулярно контролювати рівень калію у плазмі крові.

Перхлорат та тіоціанат конкурентно гальмують поглинання йоду щитовидною залозою, а тиреотропний гормон (ТТГ) – стимулює.

Одночасне застосування Калію йодид-125-Дарниця з йодовмісними лікарськими засобами (наприклад, аміодарон) не рекомендується через можливий ризик небажаних ефектів.

Сумісне лікування хінідином із Калію йодид-125-Дарниця може супроводжуватись підсиленням ефекту хінідіну на серце у зв’язку зі збільшенням концентрації калію у плазмі крові.

Поєднання лікарського засобу з рослинними алкалоїдами та солями важких металів може призвести до утворення нерозчинного осаду та ускладнити всмоктування йоду.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Будьте здорові та зберігайте спокій!

Україна переможе!

Характеристики

Код товару
75757
Країна виробництва
Україна
Вид
мінерали
Форма випуску
таблетки
Упаковка
пачка
Производитель
Дарница Фарм
Показати всі